# Yeni nesil internet yazılımlara güçlü bir zemin hazırlamak için geliştirilen .NET Framework 5.0.1 ile yüksek kalitede uygulamalar hazırlanabilecek.
.NET Framework 5.0.1 .NET Framework'un eski sürümleri ile birlikte çalışarak ve paralel programlamaya izin vererek orta katman uygulamalarının performansında büyük bir artış sağlıyor. Yeni sürüm endüstri standartlarına verdiği destek, daha fazla dil kullanma avantajı, sunduğu yüksek performans ile eski sürümlerinden ayrılıyor.
Önemli! Yazılım geliştiriciler için uygulama ve kütüphaneler içeren .NET Framework, bu platformda hazırlanan bir program sisteme kurulacağı zaman ihtiyaç duyacağınız bir yazılımdır.

.: Kurulum Bilgileri :.
Boyut: 66 Mb
Sıkıştırma: zip / Şifresiz
Dil: Multilingual
Platform: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 [ x86 & x64 ]

.: Kurulum Notları :.

#
Ultra Sıkıştırma Yapılmıştır.( Kurulum Hızı Yüksektir. )

# Kurulumdan Önce Eski Sürümü Otomatik Kaldırır.
# Belirtilen Platform Haricindeki İşletim Sistemlerinde Kuruluma Kapalıdır.

# "Kurulum Tamamlandı" yazısını görene kadar bekleyiniz...[Only registered and activated users can see links. [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.]] l [Only registered and activated users can see links. [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.]] l [Only registered and activated users can see links. [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.]]