Tür: Dram
Yapım: 2020 , Fransa, Tunus, Almanya, Belçika, İsveç, Türkiye, Kıbrıs
Yönetmen: Kaouther Ben Hania
Senaryo: Kaouther Ben Hania
iMDB: 7
iMDB Link: [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.]
Dublaj: Türkçe, İngilizce
Süre: 104 Dak.
Oyuncular: Yahya Mahayni, Monica Bellucci, Koen De Bouw, Rupert Wynne-James, Darina Al Joundi, Najoua Zouhair, Saad Lostan, Husam Chadat, Christian Vadim

Genç, hassas ve fevri bir adam olan Sam Ali, ülkesi Suriye’deki savaştan kaçarak Lübnan’a gider. Avrupa’ya gidebilmek ve hayatının aşkıyla yaşayabilmek adına, dünyanın en ateşli çağdaş sanatçılarından birinin, sırtına dövme yapmasını kabul eder. Kendi bedenini prestijli bir sanat eserine dönüştüren Sam, çok geçmeden bu kararın onu özgürlüğünden mahrum edeceğini anlar.

General Info
Name: Derisini Satan Adam.mkv
Format: mkv
Size: 1.97 GB
Duration: 01:39:37
Video Stream 1
Encoder: h264
Resolution: 1920x1080
Aspect Ratio: 16:9
Frame Rate: 29.97 fps
Video Bitrate: 0 kbps
Audio Stream 1
Encoder: aac
Sample Rate: 44100 Hz
Channel: 2
Audio Bitrate: 0 kbps
Audio Stream 2
Encoder: aac
Sample Rate: 44100 Hz
Channel: 2
Audio Bitrate: 0 kbps

[Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.] [Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.Ziyaretçiler üye olmadan, üyelerimiz ise konuya mesaj yazmadan linkleri görüntüleyemezler.]